Українка Галина Мельник стала бронзовою призеркою турніру Karate1 Premier League

Поделиться:

Українка Галина Мельник стала бронзовою призеркою турніру Karate1 Premier League, який відбувся в Мадриді (Іспанія). У медальному поєдинку у ваговій категорії до 68 кг вона перемогла канадійку Мелісу Братик (3: 0).

Виступала в цій же вазі Анастасія Мястковская, на жаль, зійшла з дистанції вже після другого поєдинку.

На жаль, головна надія України в жіночому карате Анжеліка Терлюга (до 55 кг) до високих місць не добралася. Вона перемогла в першому поєдинку росіянку Анну Чернишову (5: 4), але потім поступилася естонці Лі Лірісман (1: 6).

Була близька до бронзи і Діана Шостак (до 61 кг), але поступилася в медальному поєдинку канадці Хайе Джумаа (0: 3).